Firma AUTOSKLO RAKSO vznikla jako přirozené vyústění dlouholeté spolupráce majitelů.

 

Zákazníci Autosklo RAKSO se k nám vracejí

 

Po dobu již 12 let  jsme pracovali pro mnoho řidičů i firem. Díky dostupným cenám i celkovému přístupu k práci se k nám naši zákazníci rádi vracejí. Mezi naše zákazníky patří i takové společnosti jako AV MEDIA, a.s. či DEKRA, a.s.

Autosklo servis a pneuservis je výborně dopravně dostupný. Stanice metra Háje je od nás pouhých 5 minut chůze. Čas potřebný k opravě vozidla můžete využít např. procházkou v blízkém lesoparku, občerstvením v blízkém KFC nebo v mnoha dalších restauracích v okolí metra "Háje".

 

Velice si vážíme přízně všech řidičů, kteří autosklo svěřili právě nám. Za tuto projevenou přízeň se snažíme poskytovat adekvátní protihodnotu – používáme pouze kvalitní autoskla zejména značek Guardian, Pilkington, využíváme špičkové chemické prostředky a vysoce účinné lepidlo značky Berner. Vaše autoskla jsou tak v těch nejlepších rukou.

Vedle samotné opravy a výměny autoskla se náš servis v Praze zaměřuje také na tónování pomocí autofólií LlUMAR.

 

Proč měnit autosklo právě s námi ?

 

  • u nás je zákazník vždy na prvním místě

  • postaráme se o veškeré papírové písemnosti, zastoupíme vás před pojišťovnou - autosklo budete mít vyměněno bez starostí

  • výměna okna do 3 hodin od přistavení vozu

  • v případě zájmu provedeme výměnu autoskla přímo u vás doma

  • vyčištění interiéru vozidla po rozbití okna

 

Zakládáme si na kvalitě odvedené práce a maximální spokojenosti každého našeho klienta. Kontaktujte nás a využijte služeb odborného poradenství. Těšíme se na vaši návštěvu !

 

Na Vaše autoskla jsme ti nejlepší profesionálové !